Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-09, 14:33   #861
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45061472]Dziewczyny, te kosmetyki Shea Moisture mają rzeczywiście tak fajne składy, że, skoro one amerykańskie, to może można byłoby napisać do iherba o poszerzenie oferty- przecież jeszcze niedawno nie było tam mydełek Plantilife, a już są (przyznawać się- która to załatwiła ), a do niedawna mieli w ofercie markę Burt's Bees, a już nie mają- są więc jakieś przetasowania w tym względzie
Ostatecznie zostaje jeszcze Iwos, bo coś mi się obiło o uszy, że mogą sprowadzić również kosmetyki spoza swojej oferty, ale tutaj cena mogłaby być zbyt wygórowana, chyba, że im więcej, tym lepiej...[/QUOTE]

propnonuję zmasowany atak mailowy do Iwos i do iHerb to może jak zaatakujemy 2 sklepy, to z którymś nam się uda

Ja chciałabym z iHerba 3 mydełka i balsam do ust, ale się boję, że mi przesyłka zaginie, więc na razie się wstrzymuję, choć boję sie też, że wycofają palntilife z oferty i będę żałować.

Przyznawać się kto ma mydła Douce Nature i coś z tego http://www.bliskonatury.pl/pl/c/Mydla-z-mlekiem/239
z 3 bym chciała, ale nie wiem, czy warto
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora