Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-09, 14:51   #821
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Z Rozjaśnianych po przez rude.. da się dojść do jasnego brązu?

Cytat:
Napisane przez BlueSea95 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Pomocy, 2 tygodnie temu rozjaśniłam włosy wszystko wyszło by okej, bo zrobiłam sobie pasemka, ale grzywka pomalowałam całą i wyszła OKROPNIE (rozjaśniacz firma Joanna [jest okej, ale ja za długo go trzymałam]) i z ciemnej blondynki stałam się jasną blondyneczka.. 2 dni później postanowiłam je pomalować ( Mleczna Czekolada Joanna) pasemka stały się ciemniejsze, troszkę wpadające w rude, ale to wygląda ładnie, natomiast grzywka stałą się mahoniowo-rudo-miedziana, jak jest słońce jest okropna
Moje pytanie brzmi: Czy jeśli pomaluję je na jakiś jasny brąz/ciemny blond to wyjdzie taki kolorek? I czy te włosy wgl kiedyś zejdą? Tzn. czy jest możliwość pojawienia się odrostów, ponieważ tęsknię za moim naturalnym kolorem włosów, jest możliwość kiedykolwiek go jeszcze odzyskać? POMÓŻCIE ;c
Jak to włosy zejdą? farba nie schodzi, a już na pewno nie rozjaśniacz, musisz czekać, aż włosy ci odrosną
jak ciemny masz teraz kolor? ciemny blond może ci wyjść, ale na pewno będzie ciepły. Możesz spróbować użyć popielatej farby, w sumie im ciemniejsza, tym lepiej, wtedy pokryje rudości, choć mahoń może przebijać
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując