Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep iHerb.com (USA)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-17, 19:51   #1679
Raafiki
Zakorzenienie
 
Avatar Raafiki
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 707
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
próbuje wpisać kod zniżkowy wygenerowany z mojego konta do zamówienia na konto Tż i mi wyskakuje że jest zły i podaje inny kod który mam wklepać, ma ktś tak może?

I jutro leci zamówionko na pędzle żółty zestaw, duo fiber i jak na razie gąbeczka plus Powder brush, ale to jeszcze nie przesądzone, bo ten wysuwany kabuki też mnie kusi i nie wiem czy nie brać jego zamaist powder brush


A i jeszcze jedno : wyświetla wam sie nadole w "polecanych" zestaw 3 mini pędzli za 9$? bo jak w to kliknę to nie ma takiej strony, próbowałam znaleźć go ogólnie w necie, ale tylko filmik mi wyskoczył.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------



ja generalnie blush brush używam do pudru właśnie, ale ostatnio stwierdziłam że jednak chyba powder brush by sie przydał

Do płynnych fajny jest buffing brush też, ale on tylko w zestawach (żółtym i tym z 6 pędzlami za 30)
Zresztą mnie chyba tylko nie jarają pędzle do oczu z RT i Stipling brush reszte bym chętnie przygarnęła.
Ta trójka pędzli będzie dopiero chyba wprowadzana do sprzedaży
Ładne zamówienie Ja z RT nie mam jeszcze tylko tych do oczu i właśnie zastanawiałam się czy brać je czy nie, ale chyba odpuszczę
__________________
Raafiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując