Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-26, 07:38   #1166
Paulina_1987
Raczkowanie
 
Avatar Paulina_1987
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 102
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Mi też bardzo podoba się czekolada na pudełku, ja znowu się boje, że wyjdzie za ciemno. Długo schodziłam z bardzo ciemnego brązu. Rok temu robiłam 515 i wyszły prawie czarne i nie chciała bym powtórki z rozrywki Cały czas też się zastanawiam nad 513 ale nie wiem czy kolor jest ciepły czy zimny?..
to bardzo dziwne ze wlosy po 515 wyszly ci ciemne...mnie wychodza dokladnie takie jak na opakowaniu teraz robie te farbe na odrosty, co do 513 to bedzie to jasny braz swietlisty zlocisty, wiec sadze ze to kolor cieply

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
chciałabym osiągnąć efekt głębokiego czekoladowego brązu, na swoich naturalnych blond włosach z poziomu 9. Zależy mi, aby nie miał w sobie żadnej czerwieni, rudości<- co najwyżej w słońcu, chociaż wolałabym bez.
,,Jasny brąz" , ,,Mroźne kakao" , ,,Mroźne Trufle" ?

bardzo trudno jest uzyskać taki "soczysty" głęboki brąz
a nie chcę kupować farb, mam nadzieję, że uzyskam taki efekt szamponem 28. Chcę wspomnieć, że moje włosy nie są zniszczone, staram się.., a rozjaśnione są może o 1 ton, delikatnie.
proponuje mrozne trufle, mrozne kakao wychdozi bardzo ciemne to taki gleboki chlodny braz, a mrozne trufle to taki sredni brazik, ladnie tez wychodzi mrozny kasztan

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

aha zauplenie bez czerwonych czy rudych tonow wychodzi braz z castinga
Paulina_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując