Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-12, 05:23   #3794
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Laylo, to żadna nowość. Dlatego napisałam że ten fluid pojawia się na Tru dość często i nie spieszę się z podjęciem decyzji czy go kupić.
Pytałam rano o ten produkt:
http://eu.strawberrynet.com/productD...43444&goChar=B
choć na KWC opinie różne.
myślałam, że mówicie o make-upie

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
kurczę no to mnie zmartwiłaś A tak mi się spodobał...No nic, idę polukać na Lancome
mac ma ponoć również fajny puder matujący
[quote=Guarana;7853245]Dla Layli zarezerwuj z dziesięciu, żeby mogła sobie trochę powybieraćPamiętaj - najlepiej super przystojny, młody, pięknie zbudowany, szczodry, szarmancki, wpatrzony w nią jak w obrazek, z naręczem kwiatów. Jednym słowem Holender [quote]
jestem za!

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Mozna kupic Shiseido w niebieskiej puderniczce w stanach. Np. na Nordstrom.com. Wiec mysle, ze tylko na europejskim rynku zostal wycofany. Czyli jesli kiedys pojawi sie na Tru, to jest nadzieja, ze nie bedzie skamielina, skoro jest w stalej sprzedazy w USA.
był na Tru tydzień temu, w cenie 60 zł, w 3 kolorach, tylko dla mnie koloru nie było ten puder wszedł na rynek w 2003 r. także ryzyk-fizyk
Wyobraźcie sobie, że wczoraj o 20 po prostu padłam i poszłam spać, to dopiero! dzisiaj wstałam 5.30 i tak się zastanawiam, co robić do 8.00? poczytam pudelka
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora