Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak/czym przedzielić pokój?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 10:05   #24
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Jak/czym przedzielić pokój?

Cytat:
Napisane przez aneczka911 Pokaż wiadomość
Niestety mam pokoj na spolke z siostra, ktorej wrecz nie cierpie(gowniara taka glopia ahhh) ale to nie o niej ten watek ma byc ;p Chcialabym jakos go rozdzielic juz myslalam z rodzicami nad wybudowaniem scianki ale jest tylko jedno duze okno i niewiem co zrobic aby miec choc troszke prywatnosci... pomozcie blagam, pokoj jest dosc duzy...
Ja myślę, ze półka, jktóra będzie oddzielać pokój nie jest taka dobra . W sumie nie chcesz znosic towarzystwa siostry, ale i tak i tak cały czas będziesz ją widzieć, przez odstępy między półkami, bo nie sądze abyś tak ta półki zagraciła, by odstępów nie było , co się w tedy stanie ze światłem ? Nie będzie docierać. Nie wiem jakie jest ułożenie drzwi, ani okna w Twoim pokoju ale może można zrobić coś takiego. Załómky że okno jest naprzeciwko drzwi i lewa i prawa strona pokoju są wolne więc po jednej stronie pod ścianą stawia się twoje łóżko, onok ścianka, która na długość łóżka i kolejne łóżko. Myślę że właśnie łóżko jest takim podstawowym elementem w sypialni, więc chyba łóżka najlepiej od siebie oddzielić. Na ścianie można powiesić z twojej strony ładne lustro, jakieś półki na książki, obok postawić szafkę nocną z ładną lampką . ) . Te odgrodzone łóżko może być takim elementem, twoim własnym kontem w pokoju gdzie sama powiesisz obrazki, wybierzesz łóżko itp . Nawet tę ściankę może postawić twój tato. U mnie własnie on robił, tyle że na całą ścianę . ) . dobrze mu to wyszło. nawet. Pomijając jedno nieudoskonalenie ;p;p
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując