Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-26, 22:31   #3
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

i tak macie lepiej niż ja... nie mam skończynych nawet 19 a na łydkach zaczynaja mi siępojawiac pajączki. póki co nie panikuje bo nie jest tragicznie ale powoli chciałabym coś z tym robić żeby nie było za późno. jak na razie to używam jakiejś maści z kasztanowca którą używa moja mama na naczynka na nogach ale nie za bardzo mi pomaga . co do innych leków to czytałam że skuteczne sa preparaty właśnie z wyciągiem z kasztanowca. nazw nie znam bo nie stosowałam i nie wiem czy działają ale jak mi maśc nie pomoże to chyba spróbuje bo ogólnie mam problemy z naczynkami więc raczej to mi nie zaszkodzi

o zabiegach znalazłam to:
"Dla poprawienia wyglądu Twojej skóry, dermatolog może zalecić, np. zabieg laserowy lub elektrokoagulację. Podczas zabiegu laserem, lekarz zbliża do twarzy specjalna końcówkę, a promień lasera zamyka naczynia na całej ich długości. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, może wystąpić obrzęk, ale jeden zabieg może być wystarczający. Podczas elektrokoagulacji lekarz lekko nakłuwa skórę specjalną igłą. Ten zabieg może być bolesny. "

oglądałam kiedyś program medyczny i byo tam właśnie o zamykaniu naczynek laserowo i powiem ci że efekty na prawde były! ale dla mnie to by już była ostateczność.

jak ktoś ma jakies rady i sposoby to bardzo chętnie poczytam.
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując