Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-14, 16:13   #1469
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Ostatnio porzucilam OCM na jakiś czas, bo miałam wrażenie ze w kranie mam niewystarczajaco gorąca wodę, żeby otworzyła mi pory :| teraz używam zagotowanej w czajniku wody (jak trochę wystygnie).
Kochana ja ZAWSZE robię z wodą czajnikową, ale zagotowuję tylko filtrowaną, więc już całkiem mam wodę cud miód.

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
A są jakieś podkłady mineralne ktore dobrze kryją? Bo sie nie orientuje....
Wszystkie dobrze kryją. Princeska to zależy od formuły jaką dana firma proponuje do kupna, np. masz swój jeden odcień w formule: rozświetlającej, intensywnie kryjącej, matującej, albo półmatującej. Dlatego raz: zależy to od formuły, a dwa od sposobu nakładania: w zależnosci od ilosci warstw (nakładasz za 1 razem mniej niż szczyptę) i powtarzasz do momentu, aż uzskasz krycie jakie Cię zadowoli, na zasadzie: dużo warstw, ale mała iloscią podkładu. I jeszcze zauważyłam, że jest róznica w nakładaniu na mokro i sucho. Aha i sprawa oczywista: rodzaj pędzla" kabuki lub fat top, pierwszy daje łagodne wykończenie a flat kryje intensywniej ;-).................
jejku myślałam, że w jednym zdaniu to wytłumaczę... ja czasem nakładam 1-2 warstwy, przy innej firmie aż 5, a jeszcze inna to maks 4 warstwy.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.

Edytowane przez siwa anka
Czas edycji: 2012-01-14 o 19:25
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując