Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka, część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 16:53   #3916
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Witajcie Kochane, mam pewną sprawę i bardzo proszę, niech ktoś mi pomoże
Meteorki moje zużyłam jakiś miesiąc temu - miały ponad 3 lata, więc dawno nie kupowałam kulek, a ponieważ w tym miesiącu poleciałam z zakupami już, chciałam zaoszczędzić i kupiłam na innym portalu puder taniej , bo niby - wypróbowany.
Rok produkcji wskazuje na 2014 rok, ale jest to moim zdaniem podróbka, a dziewczyna upiera się, że kupiła je w Sephorze ...
Nie dość , że wogóle nie pachną, tłoczenie- łuska, po jednej stonie wygląda dobrze, ale im dalej tym zanika prawie całkiem - płaskie.

Wieczko nie jest gładkie, wygląda jak moja lodówka, wiecie o czym mówię, jak szorowany metal, ma wyraźne wgłębienie, mam kolor dore, przyszły takie...że nie wiem jakie te kulki mają kolor, wyglądają jak jeden kolor w tej chwili,
naklejka jest srebrna (?????) a kod - jest taki sam jak znalazłam na poradniku do rozpoznania podróby- no komedia.
Wykończenie jest fatalne - łączenie (tam gdzie łuski) jest okropne, przecież Guerlain nie dopuściłby tego do sprzedaży...

Chyba , że ja już zgłupiałam i teraz Guerlain robi takie rzeczy , ktoś pomoże, ma ktoś nowsze meteorki ??? i pomoże mi ???? proszę
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując