Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-22, 07:00   #635
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziś same dobre wiadomości:
po pierwsze: piątek
po drugie: czekają nas emocje w związku z dostarczaniem drugiej partii paczek - niespodzianek od naszej ulubionej firmy (już czuję rosnącą ekscytację)
po trzecie: może będzie trzeba popyszczyć, więc może być zabawnie.

Gdybyście potrzebowały informacji, dobrego słowa czy chociażby słowa otuchy od jedynego wiarygodnego źródła informacji czyli pracownika filii telefonu zaufania w S. (tego od urodzenia zwanego prawda to moje drugie imię) to dajcie znać. Telefon naładowany, numer telefonu zakodowany.

Miłego dnia

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------



Ja na szczęście o 4 rano (to jest ostatnio u mnie krytyczna godzina jeśli chodzi o robienie zakupów) nie miałam czasu usiąść do komputera.

Co dobrego kupiłaś?
l ubię Twoje posty

kupiłam tylko suchy szampon Batiste i polecany tu wczoraj peeling drobnoziarnisty z Yoskine. Wskoczyły rabaty azja i ten na 11%, lodowe coś tam z Yoskine i wybrałam 3 próbki zapachów więc jest nieźle
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora