Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 09:39   #4430
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Dzie dobry, kobietki



Ano nie łaska, a to dlatego, że udało mi się popsuć aparat już pierwszego dnia (nie upilnowałam go i trochę piasku mi się dostało, w związku z czym obiektyw się zablokował i odmówił współpracy) i nie zrobiłam ani jednego zdjęcia. Teraz czekam aż znajomi prześlą mi fotki, dlatego musicie być cierpliwe

Gratuluję Ci 0,5 kg mniej i cieszę się, że noga już zaczyna dochodzić do siebie



Prawda? Te foki są niesamowite A byłaś może w fokarium w porze karmienia? To dopiero jest atrakcja!



Co się dzieje, Moniś? Mów szybko cioci Limonce skąd u Ciebie ten podły nastrój!



Witam nową koleżankę na wizażu



Ale słodziaki
A ten domek to mają bezbłędny!



Mmmmm... Obśliniłam się



Ja tam uznaję pokera tylko rozbieranego

Wczoraj moi rodzice dali mi niezły wycisk. Mamy akurat remont, więc musiałam zrywać tapetę ze ścian, żeby fachowiec nie miał problemów z gipsowaniem. Nie było lekko, bo ten cholerny klej nie chciał współpracować i musiałam łobuza skrobać skrobaczką. Dziś oczywiście mogę prowadzić lekcje anatomii wykorzystując jako pomoc naukową moje przedramiona- wreszcie wiem gdzie mam wszystkie mięśnie

Wieczorkiem oglądałam "Vanilla Sky" i nie była to jednak dobra decyzja... Chyba film za bardzo zapadł mi w podświadomość, bo później całą noc miałam zryty sen, którego głównym motywem była zakonnica o wyglądzie Cameron Diaz, która czyhała na moje życie
Ja to jak dziecko... Powinnam oglądać przed snem Kubusia Puchatka

Może uda mi się dziś wreszcie nadrobić Wasze piękne makijaże... Wczoraj zupełnie nie miałam na to czasu. Dlatego teraz zmykam, życząc Wam miłej niedzieli i tuptam prosto na watki makijażowe
O tak , to jest cudowne
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora