Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. IX
Wątek: Essence cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-03, 16:25   #2333
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Ojtam, ojtam "nie mój kolor" ale liiimiiitkaaa no i przystojny jest trzeba mu przyznać



Mini swatch WANNA KISS? jest na moim blogu przy okazji porównań fioletowego lakieru z Blossoms (trzecie zdjęcie z filetami).
No właśnie. Może jeszcze spróbuję go dorwać
Też się zastanawiałam, o co chodzi z tymi filetami
Cytat:
Napisane przez ThingsWeNeverDid Pokaż wiadomość
Mam pytanie, te kredki z Sun Club są jeszcze dostępne?
Ostatnio jak byłam w Naturze to był spory tłok pod szafą E i nie chciało mi się przepychać, żeby sprawdzić, a widzę, że w tym nowym katalogu ich nie ma
Pewnie, że są. Muszą być. Nie było mowy o ich wycofywaniu, a innych rzeczy też nie ma w katalogu (np różowego MA) a nie są wycofywane.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że jeśli chodzi o linery to mogę się nimi bawić jedynie w weekendy bo w tygodniu przed pracą mam jedynie czas na zrobienie jakiegoś prowizorycznego makijażu
Ech, znam to
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Chociaż przed chwilą mój TŻ stwierdził, zapatrzony we mnie "ale Ci się ładnie usta błyszczą, gdy się w nich światło z monitora odbija...".
Hehehehe dobre
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Kobiety z Lublina przybywam z wieściami odnośnie zapełnienia szaf. Nie wiem co dokładnie każdą z Was interesuje, wstawiam więc zdjęcia. Jeśli macie jakieś pytania to śmiało , zdjęcia robione telefUnem i nie wszystko wyraźnie widać.
Ojoj, jaka bieda... ale za to widze fioletowe linery w żelu
Czy odżywka 10 in 1 była?
Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Czyli to Ty wykupujesz nam nowości z Essence i sprzedajesz na allegro drożej... jak miło ;/

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
odpowiedź sprzedawcy:

mail 1 : "ojej straszne pojde za to siedziec."

mail 2: "widac nie ma pani co robic to prosze tez napisac do innych uzytkownikow aukcji z lakierami bo kazdy ma zdjecia z google grafika ;] haha"

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
P.S. Hikari, skoro tak szybko tu trafiłaś, to pewnie jesteś aktywną "Wizażanką" w wątku Essence? Co jakiś czas piszemy o bezczelnym kopiowaniu fotek z np. zagranicznych blogów, z tydzień czy 2 temu sama pisałam najpierw do Allegro, a później do niemieckiej autorki bloga w tej sprawie (mam nadzieję, że napisała, jako właścicielka zdjęć, do All.). Skoro wszystkie nasze wątpliwości czy odpowiedzi z Allegro wklejamy do wątku, nie powinnaś być aż tak zdziwiona naszym oburzeniem.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tak, Boże, co za naród, że kradnie własność intelektualną innych i potem wykłóca się o to z innym, a za argument podaje "przecież to tylko jedno głupie zdjęcie". Dla mnie zupełnie nie do przyjęcia są twoje tłumaczenia i tyle. Skoro zdecydowałaś się na sprzedaż na allegro, zdecydowałaś się także na przestrzeganie prawa i bycie profesjonalną w tym co robisz. I uwierz mi, twoje odpowiedzi zacytowane tu przez jedną z Dziewczyn nie należą do najbardziej profesjonalnych:nie
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26676573]oczywiste jest, że popyt nakręca podaż

oczywiste jest, że każdy Sprzedawca chce zarobić na tym, co sprzedaje

dobrze, że ktoś to kupuje i wrzuca na all, bo faktycznie ludzie nie mający dostępu mogą coś sobie kupić na all, ale do jasnej anielki, niech cena będzie trochę wyższa a nie urwana z choinki po prostu

Boże co za naród???? Boże co za naród, że "naród" nie wpadnie na to, że NIE WOLNO przywłaszczać sobie czyichś zdjęć!
nie po to latam po całym domu, szukam światła, robię masę zdjęć, obrabiam je, poprawiam, przycinam żeby ktoś mi je bezczelnie kradł![/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
co sie zrobi z tym, co sie kupi jest wlasna osobista sprawa, zgadzam sie
ale MAMY PRAWO wypowiedziec sie i oceniac, czy jest to w porzadku czy nie, jesli robi to ktos, kto z nami konwersuje

i potem wykorzystuje to perfidnie, zeby sie wzbogacic

mam prawo byc zla, ze idac do sklepu nie moge dostac jednej pary butow dla wlasnego uzytku, bo facet handlujacy na allegro wykupuje masowo obuwie, zeby je sprzedac z 40 zl narzutem ( watek milosniczek h&m)

mam prawo byc zla, ze idac do sklepu nie moge kupic pudru, bo ktos dziala w taki sposob
i widzialam aukcje na allegro w uczciwej cenie - do 5 zl drozej od ceny sklepowej, a nie narzut 18 zl, sorry mamy prawo to skrytykowac
podpisuję się rękami i nogami
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
jam nie Lublinianka, ale jutro się tam do Was prawdopodobnie wybieram na małe zwiedzanie

Skarbie, jeszcze mam tylko pytanie, bo z tego co się orientuję macie po dwie szafy na Świętoduskiej i Ametystwej.

Wyczaiłam,że ta pierwsza jest w centrum, a druga bardziej na obrzeżach, na osiedlu. Tylko nie mogę zajarzyć, gdzie jest stary, a gdzie nowy Olimp... oba są na Świętoduskiej? A jeśli tak, to w jakiej odległości? Oświeć proszę nieobeznaną
Ejjj ale fajnie
A może by tak jakiś wypad na piwko wieczorem? taki lublinowo-essencowy?
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Pomalowałam przed chwilą pazurki lakierem z Blossoms Bloom a Loom - kolorek jest cudny ale niestety będę musiała go zmyć bo do pracy tak jutro nie pójdę
Ja też się wkurzam, bo będę musiała zmyć moje - replay z hello holo
Ale bloom a loom do pracy raczej spoko... macie jakiś sztywny dress code?
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ech, to ja już może przejdę do obiecanych swatchy. 3 bronzery SC: nowy pasiak blondynkowy, stary pasiak blondynkowy i dla porównania rozświetlacz pyłkowy. Jak już wspominała, nowy pasiak jest bardziej miękki i chyba łatwiej się nakłada...
O kurczę, nowy pasiak ma dużo brzydszą kolorystykę... czy brunetkowego też tak zepsuli?
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy błyszczyki z Sun club są równie wodniste jak XXXL Shine?
Hmm. Wydaje mi się, że mają podobną konsystencję. Ale są lepsze moim zdaniem
Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
myślicie, że opłaca się kupić ten bronzer into the wild? polecacie? bo opinie na kwc albo bardzo dobre, albo słabe...
Ja go lubię, chociaż chwilowo nie używam
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Albo może wersja dla brunetek jest zimna?
Jest ciepła, przynajmniej ta stara.
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-05-03 o 18:38
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora