Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-22, 09:11   #2843
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Podalybyscie mi dziewczyny linki do sklepow w ktorych kupujecie, a ktore sla na Europe i akceptuja paypal? Chcialabym kiedys sprobowac pozamawiac z innych miejsc niz iHerb, choc troche sie boje. Boje sie, ze ktos mi zachachmeci paczke... Tak czy siak poprosze slicznie o linki. Kojarze jedynie Biolander i kosmetyki-natury, tyle ze nie wiem jak u nich z przesylka. Pisalyscie tez o sklepie (badz sklepach), w ktorych dostajecie duzo probek. Ktory to byl sklep? Przepraszam, ze zawracam glowe ale miesza mi sie to wszystko... Bede wdzieczna za porady! Czytam watek na biezaco ale czasem w pospiechu i na telefonie, tak wiec sporo mi umyka. Zreszta to tez tak jest, ze jesli nie chce sie napalac na zbedne zakupy (bo mam wszystkiego w zapasie), to czasem przelatuje szybko przez posty, zeby sue nie obslinic no i w efekcie gubie pewne informacje. Prosze wiec o wyrozumialosc... i podanie linkow

Aha, pamietam, ze chwalilyscie te kremy African Earth bodajze. Jakiej sa one produkcji? Czy sa tez lepsze od AnneMarie Borlind? Bo sporo pisalyscie o tej niemieckiej marce. Chcialabym kupic sobie kiedys od nich krem, tylko sie boje ze mi nie przypasuje. Czy sprzedaja gdzies probki ich roznych kremow? Uzywam teraz kremu z Derma e i bardzo jestem zadowolona ale boje sie, ze skora przyzwyczi mi sie po jakims czasie i sie pokitrasi. Dobrze byloby miec jakis zamiennik albo nawet kilka. Moje Sylveco sie skonczylo (bardzo go polubilam), Ziaja Med Kuracja Lipidowa jest taka sobie natomiast. Mam wrazenie ze nie nawilza mnie dostatecznie. Jest niby do atopowej skory i zostawia film, ale mam wrazenie jakby kiepsko sie wchlaniala. Nie jestem fanka tego kremu. To tyle z moich polskich zakupow kremowych. Mial ktos Sylveco z nagietkiem? Jak pachnie i jaki ma kolor? Tez jest taki tresciwy? Alez ja medze...
Ja polecam sklep matique i ten krem do twarzy: http://www. matique .pl /pl/venus-krem-pielegnacyjny-do-twarzy-z-owocem-noni_569.html (zlikwiduj spacje) Miałam ziaje kuracje lipidową i mi też nie pasowała. Z tego kremu jestem zadowolona. Używam go w sytuacjach kiedy nie mam możliwości lub nie chce mi się bawić z olejami.
w regulaminie sklepu jest napisane, że "w przypadku wysyłki towaru poza granice Polski koszt dostawy ustalany jest indywidualnie po kontakcie mailowym". czyli wydaje mi się że wysyłka za granicę jest możliwa. Co to paypala to nie mam pojęcia. Musiałabyś dopytać.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując