Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-08, 23:00   #3452
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zadka. To było na kieszeni. Ktoś musiał chlapnąć na krzesło. Nie było tego dużo, więc efekt po praniu dopiero wyszedł. A że rodzice chemikami sa, tozakumali w czym rzecz.
Na szczęście wszystko jest ok.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ale Ty prowadzisz meeega aktywny tryb życia
Eee.. bez przesady .
Dzisiaj przykładowo piekłam tylko pierniczki, gotowałam barszczyk na obiad (na Wigilię mam już zamówienia u 3 osób ) i robiłam farsz na pierogi.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Trelle, pewnie nie tylko
Tylko..
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a jak mogło się skończyć? myślę że śmiesznie.
chemicy mają ogólnie dziwne poczucie humoru, takie historie u nas to codzienność raz pamietam jak dziewczyny wylewały stężony HCl do zlewu, wcześniej jakieś odczynniki, oj.... ale sie dymiło...
Chciałabym to zobaczyć.
A Ty na jakim kierunku jesteś?
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mani z gatunku zapchajdziury, zrobiony bo na poprzedni nie mogłam już patrzeć
Ładny kolorek.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
cudne niektóre to jak już jesteśmy w klimacie świąteczny to wrzucam w załączniki kilka swoich - uwaga niektóre mega starocie
Zatkało mnie.
Piękne.
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Poprosiłam mikołaja mojego o Jimi Choo EDT i zgadnijcie co dostałam Oczywiście mikołaj w dobrej wierze chciał mi kupić wielką pojemność i trwalszy zapach... Musze wystawic na All, to może chociaż kasę odzyskam i kupię toaletówkę
Ekhem, ile sobie za niego życzysz? \
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wrzucam golasy i pomalowane
na kciuku i serdecznym Miss Selene 169, niestety mój aparat w telefonie nie oddał tego, jak on cudnie migocze to trzeba zobaczyć na żywo po prostu mruga wszystkimi kolorami tęczy, naprawdę świetny jest
ps. żeby nie było, skórki domyte, niedoróbki zobaczyłam na zdjęciach i szybko poprawiłam aa i zepsułam wskazującego
Mru
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora