Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-09, 09:07   #3456
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

dzieńdoberek


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
cudne niektóre to jak już jesteśmy w klimacie świąteczny to wrzucam w załączniki kilka swoich - uwaga niektóre mega starocie
ale piękne starocie

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość


Piękne paznokcie i piękne zdjęcia Co lustrzanka, to lustrzanka. Profeska
dzikuję

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Przepiękne są. Szkoda, że nie umiem wykonać czegoś takiego na własnych





Po tym okropnym czwartku nareszcie czuje, że żyję. Nakupiłam tyle dobroci, że teraz to już chyba tylko zęby w ścianę

Mam lakierek pokazywany ostatnio przez Śniegową Przy okazji na wysepce GR dokupiłam dwa brokatowe eyelinery. Następnie nabyłam w Solarze niebieską bluzeczkę i takie coś, oraz toaletówkę Jimi Choo (nie wytrzymałam ).

Moja przyjaciółka wróciła z miesięcznych wojaży po azji i naprzywozila mi prezentów - maseczki, gąbeczki naturalne, biżu z Tiffany, rękawiczki do peelingu ciała, cos do twarzy, co wygląda jak nasączona czymś gąbka i za cholerę nie wiem do czego, bo samymi krzaczkami opisana Odzywke do wlosów na zniszczone końcówki ("mówię Ci, super z samych naturalnych tajlandzkich składników") z INCI wyczytalam, że to same silikony, a po zapachu trochę oleju jojoba i słonecznikowego, ale pachnie ladnie
Dostałam tez tusz do rzęs Estee Lauder bardzo fajny i kosmetyczkę z miniaturkami kremów.

Ja to szczęściara jestem jednak. Po co mi gwiazdka
no to niezłe zakupki!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wrzucam golasy i pomalowane
na kciuku i serdecznym Miss Selene 169, niestety mój aparat w telefonie nie oddał tego, jak on cudnie migocze to trzeba zobaczyć na żywo po prostu mruga wszystkimi kolorami tęczy, naprawdę świetny jest
ps. żeby nie było, skórki domyte, niedoróbki zobaczyłam na zdjęciach i szybko poprawiłam aa i zepsułam wskazującego
piękności!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Obfociłam moje dzisiejsze zimowe paznokcie skórki do ogarnięcia jeszcze bo po cieniowaniu to dużo z nimi pracy ale sam motyw widać
ale ekstra

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

I ma mani na dziś... Pokoleniowe mani. Mama i Babcia no i troszkę mnie
Załącznik 5014625

Załącznik 5014626
wszystkie trzy wymiatacie

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Wrzucam

Trochę słabe zdjęcia + lakier był trochę wodnisty, ale kolor
piękny odcień i śliczne pazurki

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wrzucam najpierw moje pazurki. W tle widać ekspozycję łupów. Zaraz też wstawię fotki Na nadgarstku mam filcową bransoletkę z Solara. Jestem w niej zakochana. Ubolewam tylko, że nie było takiej w niebieskim, zielonym lub fiolecie Z drugiej strony może fajnie, bo moje bankructwo byloby przesądzone


Dziwnie jakoś to wyszlo na zdjęciu. Ona nie jest taka ogromna. To takie jakieś złudzenie optyczne wyszlo.
cudne... A bransoleta rzeczywiście jakoś wyszła na ogromną...Ale ładna jest!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

Tylko..
hehehe
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora