Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-31, 14:04   #141
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4490203 9]Bry


Bobki sropki. To nie są bobki!

Znaczy się śliczne są

Heh... no dobra, starałam się co nieco ofocić, ale nie wiem czy mi wyszło...

No coś tak kiedyś wspominałaś

Przez ten szajmerek wygląda na brąz
Ale bardzo fajny jest




Pingwiny wymiatają

I jeszcze z poprzedniego wątku:



A weź mi nic nie mów, stwierdziłam że może najpierw to, a jak nie pomoże to zastanowię się nad tą odżywką co Aga polecała. Brwi (zwłaszcza lewa) od strony skroni to u mnie trzy włoski na krzyż.


Pilarku. Wybrałam fotki, które jak najmniej pokazują zieleń Re-fresha. Specjalnie wzięłam te szarawe i przygaszone. Z tym że ten lakier na prawdę tak nie wygląda u mnie A już niebieskie tony w nim uchwycić? Dla mnie to niewykonalne. Jedyne z czym go mogę próbować porównać, to Lovely, który w rossmanowym świetle też mi się wydawał szarawo/miętowo/zielonkawy. A potem mnie olśniła jego niebieskość. Różnice na zdjęciach nie są tak oszałamiające jak na żywo, ale np: na pierwszym zdjęciu w buteleczce ChG widać lekkie rozwarstwienie lakieru przy samej szyjce - trawiasta zieleń, jak byk. Lakier na pewno jest mniej zielony od moich oczodajnych pistacjowych ścian, ale jednak...[/QUOTE]

Dzięki Nef za zdjęcia chyba to ja mam jakąś dziwną skórę bo u Ciebie faktycznie zielony
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora