Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cos bialego na ustach- nalot?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-07, 17:54   #104
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Tez mam ten problem. Jestem w domu jest ok, jestem na zewnatrz to czasami się robi. Taki biały nalot, ale nie wiem czy tez ta macie, ze ciezko go usunac tzn chusteczka to musze dosc mocno trzec. Wydawalo mi sie ze jak po zdrobieniu makijazu dokladnie wycieralam usta zeby nie bylo tak zadnych sladow podkladu i pudru i uzywalam samych balsamow do ust (zadnych blyszczykow szminek), to problem zniknal, jednak dzisiaj mialam bardzo stresujacy dzien i jeszcze glodna bylam i cale usta mialam biale:| Moze to faktycznie wina stresu, za malej ilosci picia jedzenia? Tylko ze jak mialam wakacje i nie bylo stresow to tez mi sie to robilo. Dodatkowo zdarza mi sie ze na lini laczacej czesc zewnetrzna i wewnetrzna ust robia mi sie takie czerwone plamki, przekrwienia. Kiedys akurat bylam u lekarza gdy mi sie to zrobilo to lekarz powiedzial ze alergiczne (w co watpie). I tez po stronie wewnetrznej ust mam jakby napecznialą, napuchnieta tkanke, inną w 'dotyku' jezykiem. Nie raz to mam tak opuchniete ze az usta mam wieksze:[ Czy ktoras z Was ma tez takie problemy jak opisalam?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując