Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 17:00   #624
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Fajnie, ze poruszyłas temat pędzelka- mój już trochę "sfatygowany", chciałam coś taniego kupić- wiem skrytykujecie :p ale grosshandel na Allegro ma po 15 zł i podobno Kolinsky'ego i z naturalnego włosa kuny!!! Któras to sprawdziła? Na temat włosa kuny słyszałam ciekawą opinię, ze nadaje się tylko ten z grzbietu, a z brzucha jest okropny, bo się rozdwaja i puszy, czyli nie nadaje :/ Myślicie, że wypada zapytać sprzedawcę, czy ten w.łos jest z brzuszka kuny czy też z grzbietu?

A co do akrylu IBD- to jeden z najlepszych. Niejedna z forumowiczek go używa. Jak nie jesteś pewna, to o ile dobrze pamiętam można kupić u nich zestaw próbny- liqiud i po 3g akryli: biały, przeźroczysty i różowy za 50 zł, czyli żadne ryzyko. Zrobisz mamie na próbę, zainkasujesz 5 dyszek i po sprawie ;p Resztę masz gratis i potem już możesz kupowac duże opakowania liquidu po kilkaset złotych.

Jeszcze pytanko: może ktoś podpowie, które akryle najlepsze do zdobień 3D? Bardzo chciałabym spróbować się tym pobawić, ale nie znam się kompletnie na kolorowych akrylach. Myślałam, że do ćwiczeń niezłe będą takie z Allegro (bo w hurtowni drogie) po 2 zł za 2g, ale tu dylemat: pastelowe, brokatowe, standardowe, czy neonowe???!!! (
http://www.allegro.pl/item351765623_...lory_cena.html
__________________

Edytowane przez nattaliah
Czas edycji: 2008-05-01 o 17:09 Powód: jak zwykle zapomniałam czegoś dopisać ;p
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując