Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowa pomadka Loreal
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-04, 13:05   #22
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Nowa pomadka Loreal

Był taki wątek całkiem niedawno
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...szminki+loreal

Wkleję swoją wypowiedź:
Muszę zaznaczyć, że szminki odbiegają nieco odcieniem od tych na zdjęciach gwiazd. Nietrudno się domyślić, że te mają ładniejsze kolory... Tak jak już mówiłam ten beż, który tak ślicznie wygląda na ustach Ash jest prawie niewidoczny, baaaardzo naturalny i nie daje takiego efektu jak na zdjęciu. Dosyć uboga gama kolorystyczna, ponieważ kolory są bardzo do siebie podobne. Ale ja wybrałam swoją Evę toffi i jestem na prawdę zadowolona

Ja mam w końcu idealny odcień dla mnie (karnacja, włosy, temperament etc) Eva Toffi (Eva Longoria, ciemny brąz, rozświetlony). Jest jeszcze Aishwara Rei, Letitia Casta, Andie McDowell, Gong Li, Claudia Shiffer, Natalia Imbruglia. Kolory to róże i brązy, róże pudrowe raczej, złamane. Beże to Aishwara, ale niestety niewidoczne, słabiutki kolor. Szminka ogólnie ma świetną konsystencję, jest miękka, trwała i przyjemnie pachie. Pozostawia żywy kolor. Ja w końcu trafiłam na taką, która szczerze lubię Polecam
Jedyny minus to...dość tandetne opakowania. Tzn, są one eleganckie, ale wykonanie takie jakieś...tanie. No ale kosztuje tylko 37zł, więc...
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując