Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-20, 20:54   #1472
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Aurellia Pokaż wiadomość
ja nie, ale chętnie bym to przetestowała albo jeszcze lepiej pozwoliła komus to zrobić trochę się obawiam o kolor jaki z tego mógłby się pojawić hmmmm.....


olej z tamanu to ostatnio mój ulubieniec na zmianę z olejem z kiełków pszenicy są świetne pięknie się wchłaniają nie zapychają i tak dziwnie rozświetlają skórę, że jest taka zdrowa i jędrna o pięknym kolorycie

mam jeszcze pytanko .....
bardzo mnie ostatnio kusi.... ulepszanie szamponów olejami hmmm ... nie wiem czy to ma sens, ale czytałam na innych wątkach, że dziewczyny dodają olejek rycynowy czy z miodli indyjskiej do szamponu podobno dzięki temu włosy im szybciej rosną i są zdrowsze .... więc idąc tą drogą hihihi jakby tak dodać pantenolu i keratynki i rycynki i co tam jeszcze dobrego na włoski w lodówce leży nie wypali mi taka mieszanka włosów ??????
Wiesz, nic nie zaszkodzi, ale możesz mieć wrażenie niedomytych włosów, rycyna jest dość tłusta, nie wiem jak z neem. Panthenol możesz dać do szamponu Lepsze efekty dadzą Ci oleje nakładane na noc, ale rano zmywane szamponem
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora