Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kryzys 30 tki -koścista twarz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-26, 19:15   #62
_Vampirella_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 53
Dot.: kryzys 30 tki -koścista twarz

Po raz kolejny się przekonuje ze bliscy potrafią najbardziej dokopać. Znam wiele osób które mają tak jak ty. Wystarczy ze trochę schudną i juz są krytykowane lub nawet posadzane o to ze nie jedzą. Masakra, nie rozumiem fenomenu. A jaka masz aktywność ruchową? Duża czy raczej domatorka? Im bardziej dotleniony organizm tym buzia zdrowsza się wydaje. To samo z dobrym nawodnieniem organizmu. Najlepiej pić dużo wody. Ty też im coś dowal jak się czepiają. Mówię ci Ti zawsze działa.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

A wracając do koloryzacji to przy okazji zapytam was dziewczyny, bo nigdy nie stosowałam takich farb nie trwałych do kilku zmyć. Jak to wygląda po koloryzacji? Czy taka farba wypłukuje się z czasem do koloru naturalnego, jeśli nałoże na naturalny? Czy zostanie kolor i będę musiała go czymś rozjaśnić by znów w razie czego wrócić do naturalnych? Autorko ja myślę że to właśnie najbliźsi Cie wpedzili w kompleksy, ale powinni rozumieć ze człowiek się zmienia. Czasu nie można zatrzymać.l trzeba tylko dbać o siebie i nic ponad to. Musimy akceptować siebie.
__________________
Jeżeli ktoś jest wyczulony, przepraszam za pisownię i częstą nieobecność Pl znaków ale klikam z tele. Pozdrawiam wizażanki.
_Vampirella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując