Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-10, 16:54   #2470
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Milko ja tez bardzo polubiłam foreo - dlugo sie zastanwialam nad zakupem, bo dla mnie kawalek plastiku za 500 zl to troche chore ale w koncu sie skusilam na -20 % i nie żaluje ani trochę. Roznica w glaskosci mojej skory potraktowanej foreo a zwyczajnym myciem jest niesamowita . Przy pierwszym uzyciu foreo mnie podraznilo, bo mam bardzo cieniutką i wrazliwa skore a pozniej bylo juz ok. Odkąd mam foreo nie mam potrzeby stosowania peelingow.
Dzięki za opinię Już postanowiłam, że kupię Jakoś dojrzałam do posiadania szczotki do mycia twarzy za 5 stów Wolałabym jednak skorzystać ze zniżki, co chyba jest oczywiste
Wasze pozytywne opinie mnie jeszcze utwierdzają w przekonaniu, że i mnie Foreo mini jest bardzo potrzebne

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;58716051]Zalezy czego szukasz. Ja mam MACowy. Jest okej, ale to nie jest to, czego szukam. Wkurza mnie, ze pedzle sa miekkie. Spotkalam sie gdzies z pomyslem, zeby w takim wypadku sprobowac pedzla malarskiego (takie jak sa w Empiku za kilka zlotych). Od kilku lat sie wybieram juz po niego .
[/QUOTE]
Nie w Empiku! Tam nie ma dobrych pędzelków, tylko takie popularne. Polecam sklepy dla plastyków. Ja co roku kupuję tacie różnego rodzaju cieniutkie pędzelki (mój tata skleja i sam "wytwarza" modele, ma cały warsztacik z bardzo precyzyjnymi narzędziami ) właśnie w sklepach dla plastyków (i tak nie w każdym są takie dobre, cienkie pędzle).
Moja mama we wczesnej młodości używała cieniutkich pędzli malarskich do malowania kreski
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora