Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-03, 23:32   #3663
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36890485]Dziolchy, help.

Wyzej pisalam, ze jestes biedna i na Armaniego mnie nie stac. Mysle wiec o niebieskim Shisedio, ktory kiedys zachwalalyscie.

1. Wiem jaka jest odpowiedz, ale zapytam dla formalnosci . Ma ktoras odcien SP10?

2. Jak te numery sie ukladaja? Jest szansa, ze SP10 nie jest prosiakowy?

3. Jak krycie? Zalezy mi, aby bylo spore bo ja sporo bialej bazy nakladam i nie chce kremu tonujacego .

4. Jest roznica w kolorach albo w skladzie miedzy SPF 30 a SPF 42? "Moj" jest tylko z faktorem SPF 42. Ja wiem, ze jeden to wersja amerykanska a druga europejska, ale niestety nie wiem czy one sie roznica skladem i kolorem.[/QUOTE]

wtrącę się w dyskusję.
w chwili obecnej używam shiseido, moim zdaniem krycie jest na naprawdę dobrym poziomie - nie tworzy maski, ale kryje wszystko, co mam do ukrycia (a mam sporo ). może poproś o próbkę w sephorze albo dougim, ja zaszalałam w ciemno i jestem zadowolona.
dodam, że wcześniej używałam smashboxa studio skin, a jeszcze wcześniej colorstaya .
studio skin też lubię, bardzo ładnie wygląda na buzi. aha, ja nie używam żadnego pudru na podkład, no, czasem pryzmy.
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora