Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-12, 21:19   #1083
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Myślę, że cokolwiek by nie było lepiej czuje się z ciepłych, jednak jest małe "ale". Błękitny jest też mój. Jak spisuje się błękit w typach o małym kontrascie i ciepłych? I muszę dodać że dobrze mi w złocie i srebrze, może bardziej złocie, a moja skóra ma ciężką do nazwanią tonacje. Mocno jasna.
ciepłe są wiosny i jesienie, i myślę, że nie powinnaś zbyt szybko jesieni odrzucać, rozważyłabym u Ciebie na poczatek light i warm spring oraz warm i soft autumn
błekity wystepuja np. w tabelach wiosen, ważne jest jaki to błękit, idealnie czysty, przyszarzały, rozbielony?
srebro i złoto też potrafi występować na raz w jednej tabeli, więc nic w tym dziwnego nie ma
a moja przyjaciółka z mleczną i bardzo jasną na pierwszy rzut oka cerą jest ciepła jesienią

widziałaś już bloga wampierz? barwyurody.blogspot.com ja bardzo polecam, mi wiele rozjaśniła
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora