Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-03, 16:32   #6
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Cytat:
Napisane przez kuba92 Pokaż wiadomość
Witam!!

Mam taki problem i pytanie. Co można zrobić żeby dziewczyna wróciła do mnie ?? Czyli problem był duży. Wyglądał on mniej wiecej tak. Czyli miałem taki miesiąc co nie miałem zbytnio czasu czyli egzaminy sprawy rodzinne trochę tego było byłem w stresie i w nerwach. Kiedy się spotkałem 1 dnia to ona jakoś nie okazywała mi tego ciepła już jak kiedyś było już jej obojętne. Za kilka dni pojechałem znowu do niej i tak gdzieś gadaliśmy nagle jej sms przyszedł i mówiłem odp to ona nie bo to koleżanka i czerowna się zrobiła myslę ok za jakiś czas znowu sms mówię odpisz lub zobacz kto to ona to nie ważne coś tam zaraz ktoś puszczał sygnały itp... Ona zrobiła się czerowna ja zerknełem że to jakiś chłopak i poszło słowo czego ty mnie okłamałaś itp Ona już nie wiedziała co ma powiedzieć ja odpowiedziałem chyba koniec z nami. Bo okłamała mnie itp... Przez dzień i 2 dni przemyślałem to wszystko i stwierdziłem że ona żle postąpiła i ja. Ok chce z nią relacje jakoś przywrócić żeby do mnie wróciła ale nic nie daje unika mnie nie odpisuje mi na smsy jak się do niej do dzwonie to ona że nie ma czasu i co ty chcesz no ja się tłumacze jak normalny człowiek że przepraszam że tak wyszło itp Ale to nic nie daje. Może ona już ma mnie dosyć ??? Tak samo kupiłem kwiatka pojechałem do niej przeprosić itp Ona do mnie kolega koleżanka.... Yyy moment tydzień i już do mnie nic nie czuje ?? To jest dziwne. Jesteśmy ze soba 3 lata i tak nagle przez takie coś koniec? Może ona na takie coś czekała ? Jak naprawić relacje z dziewczyną??? Strasznie mi zależy na niej bo ją kocham i wogóle.. Ona kiedyś o mnie walczyła i nie dala za wygraną. A ja już nie mogę 2 tygodnie walcze i nic to nie daje Po móżcie.
Napisz może jakiś list miłosny , jak umiesz brzdąkać na gitarze to jakiś utwór zagrany pod oknem wieczorową porą ,popełniłeś błąd musisz walczyć o kobietę swego życia ,bo drugiej takiej to już na pewno nie znajdziesz .

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kuba92 Pokaż wiadomość
Chciałem się od niej do wiedzieć o co jej dokładnie tak chodzi.. Że mnie olewa itp... Mam za duży mętlik w głowie teraz... I nie wiem co mam robić walczyć o nią ? Czy po prostu olać ? I na robić jej wstydu za tą sytuację całą ? Żeby ona po cierpiała troszkę. Co proponujecie ?
Ale ona już z pewnością cierpi nie bądż sadystą.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując