Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-16, 15:04   #3978
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Czym smarujecie okolice oczu? Chyba zaszkodził mi Redermic dedykowany tej strefie. Poprzednia wersja była lżejsza i nie czasem zapewniała odpowiedniego komfortu albo potrzeba było czasu, by osiągnąć taki stan. Aktualnie krem jest bardziej masełkowaty, tłustawy i dorobiłam się podskórnych grudek.
Tak się dziwnie złożyło, że obecnie testuję 6 produktów na okolice oczu i jeden czeka w kolejce na otwarcie.

Orientana- rozmarynowa maska-krem (dobre nawilżenie, nic poza tym)
GoCranberry- krem (niezbyt gęsty, ale ładnie nawilża, trochę otwiera oko, ale nic więcej)
Nacomi- krem (gęsty, niby nawilżał super, ale po kilku tygodniach ewidentnie skóra była coraz suchsza, same oleje w składzie)
Organic Series- krem (do kitu, beznadziejny, klejący, ściągający)
Organic Series- serum w żelu (trochę lepszy od kremu, lepiej się wchłania, ale też do kitu, nic nie robi)
Lavera- żel pod oczy z różą i białą herbatą nowa formuła (niestety trochę podrażnia oczy, nawilżenie będzie dobre na lato, odrobinę otwiera oko, może z czasem się do niego przekonam)
Na otwarcie czeka Orientana- maska-krem z kaskarylą

Żaden z tych sześciu nie równa się nawet z połowie z najlepszym kremem pod oczy jaki kiedykolwiek miałam, czyli balsamem liftingującym Plante System (już nie do kupienia). Fajny był krem Bio Select przeciwzmarszczkowy, treściwy, odmładzał, ale przy codziennym stosowaniu był trochę za ciężki. Ja mam tzw. ciężką powiekę i trudno mi dogodzić, lubię jak mi kremy unoszą powiekę, likwidują opuchliznę, a przy tym są lekkie. Bio select to robił, ale był chyba aż za dobry.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-05-16 o 15:08
Korah jest offline Zgłoś do moderatora