Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-01, 12:42   #2246
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Dasz radę.


BĘDĘ W WARSZAWIE
WTEDY KIEDY MÓWIŁAM! Wiem, skaczecie z radości tak jak ja!

A ja dzisiaj na śniadanie wypiłam sok ze świeżo wyciśniętej pomarańczy, sałatkę i od tego czasu dosłownie umieram, mam takie boleści brzucha, jakby mi ktoś szpilki wbijał..
Będę próbowała dać radę we wrześniu. Oprócz tego mam jeszcze jeden zaległy hardcore'owy egzamin. Praca mgr nie tknięta... Coraz bardziej się przekonuję, że w sumie lic mi wystarczy...

Super

A co było w tej sałatce? Może coś pryskanego? Ja mam czasami takie bóle po truskawkach...

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;35607094]
Tak wiem krzywe paznokcie, ale odrastają i się równają powoli [/QUOTE]

Piękny kolor.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, wróciłam
przeziębiona, ale żywa...
wszystkie dzieci wróciły do domu w stanie niezmienionym
Wow, to musisz być z siebie dumna

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
współczuję, ile czasu macie na spakowanie i wyprowadzkę?
Wiesz... O tym, że się wyprowadzamy wiedzieliśmy od 4 tygodni Ale że wszystko zostawiliśmy na koniec, to efekt był taki, że poniedziałek i wtorek mieliśmy wycięte z życia.
Od wczoraj jestem już na nowym mieszkanku. Obecnie piszę do Was otoczona kartonami

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Moja zdawała 8 razy. Bez skutku. Chyba ani razu nie wyjechała z placu...
Nie straszcie już! Ja od poniedziałku zaczynam teorię. Jazdami i egzaminem strasznie się stresuję... Wydaje mi się, że nie jestem stworzona do bycia kierowcą...

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ból fizyczny, takiej bonanzy jak dzisiaj jeszcze nie przeżyłam. Okres tak dał mi popalić jak nigdy w życiu. Aż zemdlałam z tego wszystkiego, na pogotowie chcieli mnie zawozić
Posiadanie penisa było dzisiaj na pierwszym miejscu na liście marzeń
O, matko, Cooone, bidulko

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Trzymaj się, strasznie ci współczuję Próbowałaś pokrzywy? Ja byłam głęboko zszokowana, jak po miesiącu regularnego picia miałam praktycznie bezbolesny okres. Niestety teraz mam długą przerwę w piciu (wyjazdy itd. nie było jak) i znowu się zwijam z bólu, a tabletki niezbyt pomagają... Ja tą pokrzywę piłam na cerę i włosy, nawet mi przez myśl nie przeszło, że będzie miała taki skutek, a tu suprajs, więc polecam wypróbować, nie masz nic do stracenia
Wiesz, nigdy nie zwróciłam na to uwagi, ale jak sobie teraz przypomnę, to kiedy piłam pokrzywę, to rzeczywiście nie musiałam brać nic przeciwbólowego w trakcie @.
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora