Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-31, 08:29   #1659
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Zuzyłam próbkę szamponu oraz odżywki Dove Oxygen.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez aneidra Pokaż wiadomość
Moje marcowe:

1. farmona tutti frutti- mus do ciała wersja brzoskwinia i mango (przyjemne, wydajne, cudownie pachnie , ale z parabenami )

2. dove advanced care- hair optimising, antyperspirant (żadna rewelacja, ale ładnie pachnie )

3. oriflame essentials- morelowy krem do twarzy (bubel nad bublami, nigdy więcej! )

4. YR pure system- maseczki głęboko oczyszczające (również bubel, skład tragiczny, działanie tragiczne, gips )

5. nivea- balsam do ciała pod prysznic z minerałami morskimi dla skóry suchej i normalnej (uwielbiam )

6. dermedic normacne- tonik (piękny zapach, tonizuje bardzo ładnie, na więcej i tak nie liczyłam bo to tylko tonik )

7. ziaja rebiuld- serum drenujące (działanie mini-mini, przyjemny miętowy zapach, nie klei się, ogólnie dobry kosmetyk )


Postaram się też dzisiaj wrzucić moje marcowe denka.


---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
U mnie też zaraz będzie denko - wysmarowuje resztki ;-)

Dla mnie bubel, sama parafina..
Zapychacz jakich mało.

Tylko zapach ma boski ;-)

Kupiłam pod wpływem impulsu nie czytając składu.

U mnie torebka z denkami wypełniona po brzegi jutro będę tam zaglądać co tam jest ;-)
Ale jednak więcej niż parafiny jest tam masła shea. Zresztą ja nie należę do przeciwniczek parafiny. A zapach obłędny.

__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora