Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Złośliwe uwagi pod kierunkiem studentów studiujących zarządzanie, europeistykę itp...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 14:42   #20
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Złośliwe uwagi pod kierunkiem studentów studiujących zarządzanie, europeistykę

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Złośliwe uwagi są nie tylko skierowane do studentów wyżej wymienionych przez Ciebie Autorko kierunków. Zaczynam studia pedagogiczne i zaraz po założeniu wątku na tym forum jedna z użytkowniczek radziła mi i nie tylko mi rekrutowanie się na solidniejsze kierunki, "przynoszące bardziej konkretną wiedzę" bo jej- studentce bodajże prawa nikt nie wmówi, że pedagogika jest konkretnym kierunkiem. Dlaczego? Bo studentki pedagogiki układały piosenkę dla dzieci na zajęcia. A i na pedagogikę idą ludzie, którzy gdzie indziej się nie dostali na "wymarzone kierunki" Rada jest jedna: mieć to w

Btw. Dowiedziałam się wtedy nawet, że na UP na pedagogikę progi są podobno niskie No, ale cóż, że ponad 700 osób złożyło, a przyjęli 60 bodajże
jesli bedziesz miala tyle zajec, co moje kolezanki z pedagogiki to zazdroszcze. znajome na 3 roku mialy tylko 1 dzien zajec. rozumiem, ze od rana do wieczora, ale pozostale 6 bylo wolne
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując