Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-10, 14:49   #4359
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
nie chcialo mi sie szukac Twoich postow sledze ten watek ale CIebie jakos nie kojarze. :P kurcze ciagle sie zastanawiam nad dekoloryzacja, mam zdrowe wlosy boje sie ze po bede miala siano...z tym ze ja bym chciala uzyskac ciemny blond.

Dekoloryzacje bede miala zadarmo, chodze do szkoly fryzjerskiej i w ramach praktyk nasza fryzjerka zrobi mi dekoloryzacje w ramach niech inni patrza co i jak. POwiedziala ze mam sie nie martwic. ojjjj ale ze mnie panikara
A bo ja się rzadko odzywam, bardziej czytam porady niż się udzielam bo sama za dużo jeszcze w tym temacie nie wiem
A jeśli chodzi o dekoloryzacje to mi aż tak bardzo włosów nie poniszczyła, końcówki które najwięcej w tyłek dostały od razu miałam ścięte Nie musiałam nawet odżywki po myciu stosować.
Zresztą nawet po tym moim 2 etapie moge wyjść z domu po samym szamponie i nie strasze

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
mysia m, shewa- sliczne macie kolorki ladne i rowne. Ja mam gdzieniegdzie pasma w innych odcieniach. Ale w koncu kiedy wyrownam

Czyli- jak udowodnilysmy- do blondu dosc szybko zejsc sie da high five, moje wspolrozjasniaczki
Ja nie mam równych Gdzieniegdzie mam bardziej żółto-rude a gdzieniegdzie mniej, bo miałam bardziej rozjaśnione. U góry jakieś 4cm mam wogóle w chłodnym odcieniu. Ale mi to generalnie nie przeszkadza bo fajnie takie refleksy wyglądają
shewa jest offline Zgłoś do moderatora