Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 'Kiedy chłopa masz daleko...' czyli ZNOwu kolejna część spamu, bo już XXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 07:16   #42
ladyanaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ladyanaaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 304
Dot.: 'Kiedy chłopa masz daleko...' czyli ZNOwu kolejna część spamu, bo już XXIV

Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
stąd


Mój Tż też walnie takimi tekstami, aż nie wiem czy parsknąć śmiechem i czy go przytulić.
Rany, tęsknię za nim...
Ha ha ha... Wiedziałam że coś mi nie pasuje w tym słowie... Kiedyś miałam gigantyczny problem z ortografią... Teraz już powoli wychodzę z tego

Tęskni się strasznie. Ale trzeba czekać... Nic więcej nam nie pozostało... Mój już w pracy jest ale bardzo mu się wstać dzisiaj nie chciało będzie chciał sobie zrobić dzień wolny żeby odespać, a u niego takie teksty co chwilę i od razu z każdym tekstem dodaje, że mam tego na forum nie umieszczać... Coś jeszcze z podziałem naszego majątku po rozwodzie powiedział ale uż nie pamiętam

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

https://picasaweb.google.com/1121387...82508730917074 ta sukienka by pasowała? Do tego czarne dodatki? A gdzie te rzeczy swoje masz co?
__________________
Gładsze niż jedwab i aksamit,
włosy maluszka są dla mamy.
Od woni słonecznego lata,
słodszy jest mego dziecka zapach.


Nie ważne wielkie skarby świata,
przez wszystkie dni, miesiące, lata,
to dziecko jest dla swojej mamy
największym skarbem nad skarbami.
ladyanaaa jest offline Zgłoś do moderatora