Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-13, 16:47   #4
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Huehue u mnie nic się jeszcze nie zmieniło, wiec opis można skopiować z pierwszego wątku
[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51734018]

Dżini, wiesz co pisać o mnie, no nie?

A tak się cieszyłam, że nabiję 5000 posta, ale nie, Abi nie jest to dane(czego za złe nikomu nie mam)

Bo się starzejemy, Księżniczko, starzejemy. Nawet ja i coś czuję, że pierwszym objawem starości będą u mnie bóle pleców oraz zgredliwość starej panny Siostra mi mówi, że jestem świetną kandydatką na zagorzałą feministkę

Day, jak usunęli drugą szafę Essence to się obrażam. Chciałam w (nie)dalekiej przyszłości poeksplorować ich asortyment do manicure. Może się skuszę na ich nowe lakiery-potrzebuję liliowego lakieru i w ofercie Essence widziałam całkiem niezły, a podobno to nowa formuła, to może potrzyma mi ze trzy dni, a nie odleci płatem po dniu.

Tak w ogóle to mi internet strasznie lami po nocnych burzach Ale za to nie muszę podlewać ogródka brata[/QUOTE]

Usunęli i usunęli też jedną szafę z niesieciówkowej drogerii w której były dwie
Ja mam ochotę na nowe lakiery essence, ale jestem twarda i nic na razie nie kupiłam Muszę zużyć to co mam.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora