Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-13, 20:23   #13
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Za trzy moje konto na wizażu będzie obchodziło pierwsze urodziny!

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51735756]Mam swoje tajne sposoby A tak szczerze-nie wiem. Nie udzielam się w wyliczankach itp. udzielam się regularnie chyba w pięciu wątkach. Po maturze mam mnóstwo czasu i nabijam posty, licząc po cichu na medal

Pomalowałam paznokcie u stóp, chwalcie mnie. Pomazałam cały obszar dookoła paznokcia i wylałam trochu lakieru na płytki w kuchni(bo trzeba pilnować, aby mleko nie wykipiało, bo ono tylko czeka aż się odwrócisz, jeden fałszywy ruch/odrobina nieuwagi i zaleje kuchenkę, a mi się nie widziało jej mycie wieczorem, bo przecież jest najnowszy odcinek Fairy Tail), ale paznokcie pomalowane są

Ja mam teraz zielony żel pod prysznic z Lidla. Nie najgorszy, ujdzie. Na upały ma zapach w sam raz[/QUOTE]
Chwalę
Nie pamiętam kiedy gotowałam mleko dla siebie. Od czasu mikrofali to mleko na płatki tylko tam, 1 minuta i gotowe Pamiętam jak byłam w liceum, a sąsiadka (już starsza osoba) miała remont kuchni i przyszła żebym jej zagotowała mleko na coś tam. W takim byłam szoku, że nie wiedziałam co z tym mlekiem zrobić i zadzwoniłam do mamy, żeby mnie poinstruowała

Ostatnio w ZdC chodziłam koło tego kokosowego i chodziłam, czy wziąć czy nie. W końcu stwierdziłam, że nie i szukałam czegoś innego, ale nie wiem który zapach żelu byłby taki lekki, na lato. Powąchałam ten pomarańczowy, ale jakoś tak mi chemią zaleciało. Zastanawiam się nad żurwiną-poziomką lub limonką. Ktoś coś może mi doradzić

O, albo mydło z algami?
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself


Edytowane przez daydreaming_
Czas edycji: 2015-06-13 o 20:24
daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora