Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-29, 17:07   #2553
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez rudablondyna Pokaż wiadomość
Witam.
Od dłuższego czasu farbowałam się na ciemny blond. To kolor odpowiedni dla mnie, nie tylko ja tak uważałam. No ale, czasami lubię zaszaleć z kolorem włosów. Spodobał mi się rudy. Taki też sama próbowałam uzyskać w sobotę... Wyszedł pomarańcz. Przy moich niebieskich oczach wyglądało to gorzej niż źle, wybrałam się do sklepu po kolejną farbę.. syoss ciemny blond tego samego dnia farbowałam.. wyszedł bardzo ciemny machoń jestem załamana, zawsze miałam jasne włosy... i nie mogę się przekonać do tego koloru... nie wiem co robić, dekoloryzacja? Niech ktoś mi doradzi proszę Dodam że mam cienkie włosy, z tendencją do wypadania... Jestem na siebie wściekła, miałam takie ładne włosy Proszę o radę Z góry dziękuję
Skoro dopiero farbowalas, to kolor sie troche wyplucze. Sprobuj myc szamponem przeciwlupiezowym, on to przyspieszy. Jesli wczesniej rozjasnialas wlosy, to farba nie powinna se trzymac zbyt uparcie Ja bym troche pomysla tym szamponem, a potem polozyla jakis popielaty blond, zeby zniwelowac rudosc...ale najpierw musialabym zobaczyc zdjecie Twojego koloru.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując