Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biały osad na ustach po całowaniu ..strasznie głupi i dziwny kłopot. Help:(((
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-17, 21:47   #10
chocolattesorbert
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 95
Dot.: Biały osad na ustach po całowaniu ..strasznie głupi i dziwny kłopot. Help:(((

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Pokaż wiadomość
Ty używasz pomadki ochronnej, być może facet też używa pomadki/kremu... Podczas całowania to wszystko się razem miesza, roluje i warzy... efekt? białe paskudztwo
Mnie czasem się tak robi nad ranem, kiedy wieczorem za dużo kremu dam na usta. Podczas snu nadmiar zbiera się w kącikach.
Obstawiam, że w tym leży problem...
Ehh. Niestety, ale nie w tym .
Jak juz pisalam, mazidła ochronne na usta uzywam zima/wiosna przez co ich kondycja latem jest super, od 3 miesiecy nic nie uzywalam. Ust spierzchnietych nie mam, ani zadnych skorek na nich ktore mogly by schodzic czy cos.. facet tez ma kondycje ust ok a nie uzywa na bank zadnych szminek ani nic podobnego (typ faceta ktory jest bardzo anty do takich spraw).
Chociaz zaluje ze to nie to wiedzialabym jak rozwiazać kłopot..

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez prawniczka519 Pokaż wiadomość
Jeśli używasz podkładu, albo pudru - to na 1000% jest to puder/ podkład
Serio ? Jejku BARDZO mnie pocieszyłaś, dziekuje . uzywam podklad, przyznaje sie bez bicia ze uzywam w duzej ilosci na cala buzie, nawet w taki upał.
Obyś miała racje.
Aczkolwiek uzywam tak podkladu od 2 lat a z exami tak nie było.
Ale dzis był naprawde upał..oby to był podkład..
chocolattesorbert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując