Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Ebay
Wątek: Zakupy na Ebay
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-15, 21:50   #74
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
juz sie przestraszylam ze mam podrobione JT bo pisala o tym numerku i nazwie a ja mam wybite nazwy niby same ale odcienie sa dobre ehm dobra dobra nie martwie sie o moje JT bo oszaleje hym maselka nie wachalam tego waniliowego ale kakaowe jest bardzo fajne hym czyli ten vanilla nie daje takiego jakiegos fajnego efektu? bo mnie te drobinki kusza moja siostra ma bzika na punkcie wanilli nio diorkiss na Tru kosztowal cos ponad 50 ale wlasnie tylko ten kolorek mi sie podobal bo mialam ochote na jakis drobinkowy a akurat mial slabe recenzje (chanela tez chcialam ale tez nikt nie mogl mi doradzic co do mojego wyboru kolorku wiec zrezygnowalam i wzielam JT) najlepszy wybor poszukam z ciekawosci tego maselka waniliowego z ziaji moze nawet jakis zestaw bedzie bo ostatnio robili z tych serii moze ktos ze znajomych ma to Ci napisze jak sie sprawuje bo to zawsze wiecej informacji
Z maselkiem waniliowym to akurat mam o tyle dobrze,ze znajoma je ma i obiecala mi przelozyc troszke do sloiczka, tak na probe. Bo musze sprawdzic czy mi pasuje. Szkoda kupowac i potem sie meczyc. W Anglii jest Body Shop , oni maja balsam waniliowy, pachnie ladnie, ale ceny tez sa niezle. A po co przeplacac jak moge miec podobny towar za 1/3 ceny?
Co do vanilla soul, to nie mialam go nigdy na ustach, tylko go wachalam na stoisku. Nawet nie pamietam czy mial drobinki.
Lubisz takie swiecace blyszczyki? najbardziej swiecacy jaki widzialam z Lancome to Color Fever Gloss 024. Pocaluj kogos a caly bedzie sie swiecil;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując