Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 18:12   #1898
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Avon Magic Tan - jaki dokładnie to jest produkt? Jak działa? Ładnie pachnie?
krem do stóp z Avonu - nawilża czy tylko udaje?
krem do ciała z Oriflame Swedish Spa - to ten z miętą? Jak pachnie? Nawilża dobrze skórę? Nie lepi się?
Z Avonu to jest samoopalacz. Pachnie przyjemnie, waniliowo. Nadaje całkiem ładny kolor i tutaj ciekawostka: ma delikatne drobinki, które rozświetlają skórę Na plus zaliczam to, że ma taką jakby żelową konsystencję i nie śmierdzi samoopalaczowym smrodkiem. Jak go użyję wieczór to następnego dnia nie czuję tego zapachu.

Krem do stóp Avonu (nie wiem, o który dokładnie pytasz). Ten niebieski z serii Foot Works ma żelową konsystencję, nie nawilża jakoś rewelacyjnie, ale ja nie mam problemów z suchą skórą stóp. Taki sobie lekki kremik na lato
Z kolei krem do łokci i stóp w okrągłym pudełeczku (Planet Spa) jest z serii z masłem shea. On nawilża super i świetnie pachnie

Krem Oriflame to ten z miętą, pachnie nią delikatnie i zapach szybko się ulatania Nie lepi się, choć zostawia delikatny film przez chwilę po nałożeniu. Konsystencja kremu jest leciutka, więc do suchej skóry może być za lekki. Mi jednak pasuje, bo nie lubię zbyt treściwych smarowideł stosować latem.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując