Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-01, 09:28   #3009
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
To ja jeszcze dla odmiany przedstawię sytuację od strony tego beznadziejnego kupującego.

Niedawno licytowałam perfum przez kup teraz,tego dnia miałam małe problemy z netem i po następnym kliknięciu tym ostatecznym zakupu strona mi wygasła, odświeżyłam ją ze dwa razy, poczekałam chwilkę, a że nie pojawiło się okno że kupiłam, ani nie było mnie na liście tych liytujących to kliknęłam jeszcze raz na kup teraz.....i po minucie dorobiłam się 2 perfumów

Od razu zadzwoniłam do allegrowiczki i wysłałam maila do administracji allegro, żeby anulowali ten mój drugi zakup (nie anulowali niestety, ale anulowali prowizję chyba)!!! Sprzedająca się troszkę wkurzyła, że prowizja...,poza tym to były akurat ostatnie 2 perfumy z 5 czy 10, które wystawiała

Ale mi głupio było Ale zakończyło się pozytywnymi komentarzami
To miałaś pecha.Ja ostatnio licytowałam coś na czym mi bardzo zalezało,a ze u mnie internet czasem się zacina i nie mam sygnału przez nawet do pół godziny,postanowiłam skorzystać z programu do wygrywania aukcji. Ustawiłam w programie maksymalna sume jaka chce dac i czas w jakim ten programm ma zalizytowac-ostatnie 5 sekund aukcji.Dobrze zrobilam ,bo pięć minut przed koncem aukcji interenet zaciął mi się na pół godziny.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora