Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clare Blanc
Wątek: Clare Blanc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-10, 19:14   #542
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Margi weź pod uwagę stosunek ceny do ilości.
1,5-1,9g-42,9zł Clare
2g-29,9zł Lucy
1g-15zł Neauty
1g- ok 13zł Annabelle lub są 3 cienie za 39,9 (wychodzi na to samo)/ 3g-30zł
1,5-3g -36,9 Lily lolo
1,7g -30zł Ecolore
2g- 28zł Chrimaluxe


I mi się naprawdę podobają cienie Clare, ale przy tej cenie może bym kupiła ze 2, 3.
Tak jak róże mam wypisane, które chcę kupić w przyszłości. (4-5 próbek).
Przy opcji tylko biga , nie kupiłabym. Co ja bym zrobiła z taką ilością, szczególnie, że mam inne, a jak kolor jeszcze by mi nie podpasował to już klapa.
A cieni podoba mi się więcej. Mają je naprawdę ładne.I prawdopodobnie nie skorzystam. Clare miałoby większe powodzenie w cieniach gdyby udostępniło próbki.

Podoba mi się bardzo to co zrobiła Lucy. Sama kupiłaś najpierw próbkę, a potem biga cienia/ cieni. I czy to nie jest lepsze?
Nawet LL jest w tym momencie bardziej przystępne, jeszcze często zdarzają się promocje.


Co do chrimaluxie, to nawet nie patrzyłam na cienie. Dzięki, że mi o nich przypomniałaś. Szkoda, że na mini nie ma cieni, tylko na stronie pl. Niemieckiej nie biorę pod uwagę.


I piszę tylko o cieniach mineralnych, sypkich.
Kremowe, prasowane to już inna bajka.
Ja bym chciała z Clare może jak nie próbki, ale chociaż swatche na powiekach i ręce (wziąć np 3 osoby o różnych kolorach skóry).
Cienie Clare mają też swoją specyficzną konsystencję, ale masz rację, ja też czaję się na kilka, a nie kilkanaście, choć chętnie zeswatchowałabym wam i sobie wszystkie. Żeby to w jednym miejscu było, żeby nie trzeba było szukać. Bo grafiki na stronie różnią się w kolorze od cieni na żywo.

Nie no, też bym chciała próbki z Clare, te 0.5 grama nawet za te 15zł. :P

Co do Lucy, akurat cień Wine wygrałam w konkursie Lucy i później dokupiłam sobie biga :P

I tak prawdę mówiąc jak są próbki cieni takie 0.5gramowe nawet to rzadko kto kupi biga.

Co do chrimaluxe to mam 4 cienie od nich o ile dobrze pamiętam. I jak nie zrobiłam swatchy w wątku Chrimaluxowym to daj znać :P
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2016-01-10 o 19:19
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując