Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pękające wejście do pochwy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-24, 13:28   #2
halinka1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 176
Dot.: pękające wejście do pochwy

hmm.. zdjecie faktycznie nie jest subtelne...
Moim zdaniem "modelka" nie ma zadnego problemu, ale moze ja sie nie znam...
Wydaje mi sie, ze prawdziwym Twoim problemem jest brak odpowiedniego nawilzenia. Nie jestes zbyt sucha? Tez kiedys zdarzylo mi sie, ze cos mnei bolalo po tym jak Tz robil mi minetke, a po zrobieniu siusiu zobaczylam czerwone kropeczki na papierze. Za bardzo musial "rozszerzac" mnie palcami, chcial pewnie dostac sie jak najglebiej jezykiem (sorry, za szczegoly, ale skoro juz opisujemy wszystko wprost...). Jak uzyjesz duzej ilosci zelu nawilzajacego na cale wejscie do pochwy i okolice, to podczas stosunku nie bedzie takiego problemu - bedzie zbyt slisko, by przerwac lub naszorowac delikatna skore. A jesli bylaby taka sytuacja jak o mnie, czyli podczas oralu, to po prostu powstrzymuj Tzta gdy czujesz ze cos jest nie tak - ja wtedy za bardzo dalam sie poniesc emocjom i choc czulam silne naciaganie skory to jakos nie powstrzymywalam Tzta, pewnie to mi dalo intensywniejsze doznania, lubie czasem cos mocniejszego
Naprawde, nie musisz sie martwic, zwlaszcza ze ginekolog nic nie powiedzial na ten temat. Polecam zele - ja uzywam dwoch, niebieskiego Durexa i Superglide (tylko w sexshopach). Powinno rozwiazac problem
halinka1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując