Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co faceci lubia najbardziej?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-14, 20:09   #18
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Cytat:
Napisane przez martullka1989 Pokaż wiadomość
Pytanie kieruje do Panów bądź do kobiet, które znają bardzo dobrze swojego faceta. A brzmi ono tak:

Co najbardziej lubia mezczyzni?
Jak lubia byc traktowani przez kobiety?
Co robic, aby facet adorowal nawet po dluzszej znajomosci?

Ps. Jesli ktos ma jeszcze jakis pomysl z pytaniem to prosze dopisywac mysle, ze razem rozwiniemy wątek

Pozdrawiam


(Bylam w zwiazku 2 lata i moje pytania nie swiadcza o nie wiedzy wobec facetow, tylko chce znac Wasze zdanie)

Mężczyźni lubią dobry seks (w tym oralny) , pyszne jedzenie, święty spokój, wypady z kumplami i dziwne gadki po dużej ilości piwa, święty spokój heh, być zdobywcami, zawsze mieć rację, szybkie samochody, pręzyc sie przed lustrem gdy nikt nie widzi i wiele innym rzeczy zadziwiających rzeczy

Jak lubią być traktowani przez kobiety?? Jak partnerzy czyli pragną szacunku, miłości, wierności, lojalności, ufności i bezgranicznej przyjaźni przy zachowaniu indywidualności i trzeźwego rozsądku

Co robić by nas długo adorowali?? Kochać sie z nim do utraty tchu, słuchać, lub tylko udawać ale robic to dobrze, nie obrażać i nie strzelać fochów- bo i po co?? Poświęcic mu życie a przy tym miec własne pasje i zainteresowania, czasem byc naturalna i subtelna, czasem zamienic sie w wampa, umiec pójść na kompromis nie łamiąc własnych zasad, starac się byc zawsze uśmiechnieta, pachnącą i zaskakującą

Moje skromne obserwacje na podstawie wieloletnich doświadczeń z różnymi przedstawicielami tegoż "gatunku"( tu prosze o humorystyczne podejście- nie chciałam tym obrazić mężczyzn )
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując