Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 07:08   #448
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Dzień dobry wreszcie piątek

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dzięki za pamięć, kochana Niestety, wcale się nie poprawia TŻ już zdrowy, a ja wciąż walczę z katarem i przeraźliwie suchym gardłem. Najlepiej by było, gdybym siedziała z dwoma rurkami - jedną w nosie, a drugą w gardle Mam nadzieję, że wkrótce się poprawi

A co to za sytuacja w pracy? Dlaczego też Ci się trochę oberwało? Opowiadaj!
tez miałam takie objawy chorobowe jak Ty z miesiąc temu - cieknący nos i suchy kaszel i nic nie pomagało. Poszlam do lekarza i powiedziała że to alergia, kazała mi jeść coś w rodzaju Allegry i przeszło po paru dniach więc może spróbuj jakiś antyalergiczny lek jeść
a w pracy jak to w pracy - narastał jeden konflikt od miesiąca i w końcu musiał nadejść ten dzień kiedy wybuchlo

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dobrego piąteczku

Jakiś czas temu było o peelingu Geomar, który polecacie? Bo nie mogę tego znaleźć teraz. Winogronowy to był czy truskawowy?

Też mnie interesuje co z tą kartą Douglas.. zbieram punkty w S i D od niedawna i nawet nie wiem czy w D już zasłużyłam na kartę
A w S pani w stacjo kliknęła żeby przysłali mi duplikat

---------- Dopisano o 06:26 ---------- Poprzedni post napisano o 06:25 ----------

Dzisiaj czekają mnie badania krwi blee nie cierpię siedzieć w poczekalniach :/
oba! winogronowy cudnie pachnie oba to bardzo dobre zdzieraki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora