Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 12:35   #46
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Rozjasnione wlosy :/

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
wątków na temat rozjaśniania jest tu na Forum bardzo wiele, o pielęgnacji włosów tych zniszczonych i tych po rozjaśnieniu rowniez, o procentowości wody itp tematach rowniez...zapraszam wiec do wyszukiwarki....
nie sensu ciągnąć następnego watku...
ale dodam nigdy ale to nigdy włosów porowatych tzn rozjaśnionych nie WOLNO natluszczajac,nie nalezy stosować na nie żadnych odzywek, ktore natluszczaja wlosy,zadnych olejkow rycynowych , oliwy z zotkiem itp
to obciąży wlos ,nie bedzie on przyjmowal farby ani żadnych odzywek..nie warto ryzykować
dla takich wlosow sa specjalnie przeznaczone produkty od szamponow do srodkow stylizacyjnych wlacznie, roznych firm wiec poszukaj i poczytaj , sa nawet opinie na KWC
co do niwelowania żółtego odcienia, sa do tego specjalne płukanki np flor illum -srebro (dostępna w sklepach fryzjerskich) bez obawy wysuszenia wlosa
oraz świetne szampony specjanie dla wlosow rozjaśnionych przeznaczone np w Polsce firmy Joanna niebieski ..można nawet codziennie, bez obawy przebarwienia ,czy zabarwienia na niebieski odcien... maja srodki nawilżające i pielęgnujące ,wiec wlos po nich jest bardzo ładny..co nie pozwala oczywiście na zaprzestanie nakładania odzywki ,przy takich wlosach nie nalezy nigdy o tym zapominać!!
oczywiście sa tez takie szampony innych firmale to rowniez na KWC lub w watkach o niwelowaniu odcienia żółtego
O, nie wiedziałam, że włosów rozjaśnionych nawet farbą nie wolno natłuszczać
Ja mam rozjaśnone farbą, bez żadnych rozjaśniaczy, tylko, że zmieniałam odcień 4razy-na całość. Wiem, tak nie powinno robić się, ale cały czas nie podobał mi się odcień-a to za chłodny to za ciepły.
Włosy regenerowałam-różnymi profesjonalnymi maskami jak i tymi sklepowymi oraz naturalnymi sposobami.
Czytałam wiele na ten temat i dowiedziałam się, że włosy należy najpierw zregenerować, naprawić szkodę a dopiero później nawilżać. Tak też zrobiłam. Używałam oleju rzepakowaego i jestem bardzo zadowolona, włosy "przyjmowały" coraz lepiej każdą odżywkę/maskę. Oczywiści po oleju-kładłam go na nieumyte włosy, zostawiałam na pół godziny i zmywałam 2 razy szamponem.
Włosy nie były tłuste, obciążone a coraz lepiewj natłuszczone.
Wiele osób poleca różne olejki, oleje do suchych włosów bądź rozjaśnionych farbą.
Wiele osób jest tym sposobem zachwycona, myślę, że to wszystko zależy od włosa.
Mnie wiele razy fryzjer powtarzał-włosy rozjaśnione farbą=regeneracja, nawilżenie, natłuszczenie, zamknięcie łuski włosa, nabłyszczenie. W takiej kolejności.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując