Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-06, 07:14   #4969
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
o te gnidy :/

ja nie używam, ale mogę się dołączyć, jak coś
no żebyś wiedziała! I to mi tak z godziny na godzinę... zapakowałam w koszyk wszystko 97zł, ok... za chwile odświeżam - ej 98? potem coś jeszcze oglądałam bach 99zł... bo o złotówkę podrożały nagle Hunger Games. Ja do finalizacji zamówienia a tu 9,5zł za przesylkę! WTF? No to poprzerzucałam trochę, zeby sprawdzić czy może jakiś magiczny próg przekroczyłam, ale nie...

Tylko nie bardzo wiem jak to zorganizować..

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
petycja spoko! też bym chciała te Twoje mgiełki
Noooo i jakby tak każda dobra dusza link do petycji na bloga wrzuciła może coś by to dało...

pomocy, bo nie wiem jak się za to zabrać..

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43585958]O kurdee...ja jeszcze zapłaciłam 6zł za 3 lakiery tylko,ale jak mówisz że ostatnio za 8 placiłaś 6 zł to [/QUOTE]no ja jeszcze niedawno własnie za 8 lakierów 6zł płaciła, skrobnęłam do nich maila... ale mimo to zamówiłam co miałam zamówić bo bałam sie, ze reszta też mi podrożeje nagle. A to nie dla mnie... głupio tak komuś powiedzieć, ze ejjjj oglądałas sobie lakiery za 15 zł, teraz kosztują 17 czy 20zł.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Już nie ma pytania czy bierzesz? tylko co bierzesz?
oczywiście Wszystkie doskonale wiemy jak to sie kończy więc wiesz
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora