Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wielki problem paznokcie zelowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-29, 10:57   #77
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość
dołaczam sie do twojej wypowiedzi.dokladnie tak samo uwazam.kolezanka byliczka po prostu nie moze zniesc jak ktos popelnia bledy, gdyz sama jest super idealna od poczatku, biarac pod uwage fakt ze sama jest dopiero miesiac po kursie..
Jesteś najzwyczajniej w świecie bezczelna! Też jestem od niedawna na forum, a jeszcze nikt mnie nie zjechał. No ale ja nie zakładam kretyńskich wątków w stylu "Help, coś mi się z żelem dzieje, ale nie wiem co, bo skąd mam to wiedzieć, skoro pojęcia o tym nie mam?". Litości. To jest żałosne.

Jakie znaczenie ma to, że Byliczka jest "ileś" czasu po kursie, jeżeli jest naprawdę dobra w tym, co robi. Wkurzyłam się czytając to, bo akurat Byliczka jest jedną z milszych osób na forum i akurat Jej rady i uwagi cenię sobie najbardziej. Nie wyżywaj się na Niej i wszystkich innych dlatego, że nie masz pojęcia o żelowaniu paznokci. Wygląda to tak, jakbyś usiłowałą z siebie zrobić biedną, udręczoną przez Wizażanki ofiarę losu. Ale chyba nawet nie musisz wkładać w to specjlnie dużo wysiłku...

Edytowane przez ipsylonka
Czas edycji: 2009-01-29 o 11:27
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora