Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-03, 09:54   #4193
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Co do porostu to ciezko mi sie wypowiedzieć na temat 1 konkretnego produktu. Miałam "plan" używania pewnych kosmetyków, wtedy akurat nie używalam tego Farmony szamponu, a kupiłam Nissim Fast. Do tego wcierałam Radical, miałam mgiełkę Pokrzepol, Henna Wax na skalp, olejowanie. Trochę tego było, ale włosy ruszyły. Choć było to męczące, na początku efektów nie było, codziennie mycie męczące, a jeszcze robiłam kuracje jesień zima kiedy włosy rosną najwolniej.

Wydaje mi się że aby włosy rosły potrzebne są przede wszystkim w składzie aminokwasy siarkowe, biotyna, witaminy wraz z koenzymami i oczywiście składnik który ułatwi wchłanianie tych substancji.

Zobaczcie moje posty 5006 i 5007. I podpisy fotek z datami, dość szybko rosły mi włosy, tam miedzy zdjęciami tymi ostatnimi jest chyba 3 tyg różnicy. To okres "przyspieszania porostu"

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post16300828

Aha i jeszcze ciekawostka, przyjrzyjcie sie zdjeciu 4, w rozowej bluzce. Mam wyraznie pomaranczowy odrost. Wyobrazcie sobie ze po 3 mcach intensywnego przyspieszania i nakładania masek na skalp, jak zafarbowalam odrost to wyszedł mi pomaranczowy!!! Rozjassniajacą farba!!!

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-03 o 10:08
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora