Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-25, 10:09   #1625
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

snow rozbawiłaś mnie do łez
milo mi
A Twoje wloski sliczne ja troszke smerfiatko jeszcze widze ale to szybciutko znika

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
ja też lubie bourjois ale tego różu chyba nigdy nie będe wstanie wykończyć mam go już chyba ponad 2 lata, praktycznie ani śladu zużycia, ale ostatnio już go nie używam, bo odkąd kupiłam mega puder isadory (w styczniu będą 2 lata odkąd go mam) zakochałam się w tej firmie później kupiłam jeszcze brązujący róż i nie potrafie sie z nim rozstać, chociaż czasami nałoże różowy róż z astora albo joko... Teraz bardzo chciałabym kupić sobie coś do buźki z isadory albo z nowej serii glitzy albo z bronze bijoux i nie moge sie zdecydować może któraś z Was używała? jeszcze myśle nad pudrem pupy... póki co używam albo loreal matte morphose albo rimmel match perfection...

jedyne co to mam problem z tuszami... jak miałam tusz z bourjois bodajże volume clubbing to bylo ok, ale mi sie znudził, to kupiłam następny tej marki (volume glamour) to masakra, używam go tylko na dolne rzęsy, później max factor false lash effect, podobał mi się, ale słabo go było widać, 2000 calorie było ok, ale z curved brush o wiele lepszy, dopóki nie zaczął wysychac... później po raz kolejny skusiłam się na tusz loreala(raz się zawiodłam) i kupiłam lash architect i niestety nic specjalnego... więc obecnie używam jakiegoś z maybelline, ale też nie zachwyca... znacie jakiś super tusz, który podkręca rzęsy?

ale sie rozpisałam chciałabym nauczyć się oszczędzać:cool :
uu jak u Ciebie lash architect sie nie sprawdzil to juz nie wiem Dla mnie to najbardziej teatralny tusz obecnie uzywam ultra volume collagene loreala i tez super Bourjois volume glamour i ultra curl tez uzywalam i chwalilam sobie Za to wszelkie maybelliny i rimmle do du*** sa Moze kolejnym razem wyprobuje Kobo scenic look
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora