Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-25, 11:38   #1641
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja juz po jednyhc zajeciach i przed kolejnymi, mam okienko

blond bunny jaśniutko jest

cascada kochana a jaka to odzywka do loków?
Podasz link do KWC?
Ja mam takie lekko falowane włosy, chcialam sprawdzić czy coś się stanie jak nałożyłabym taką odżywkę?

Ja tez lubie kosmetyki Bourjois. Ale jesli chodzi o rzesy ciaglę mysle o tym przedłuzaniu-nie chce mi sie malować, jestem na makijaż zawsze leniwa. Jak mam na 8 (prawie codziennie) to wstaje rano, nakładam puder i lecę na uczelnię
Też ostatnio zastanawiałam się nad rzęsami, przed sylwestrem, żeby sobie zrobić, ale mój tż mi powiedział, ze moje są super, a jak je zrobię zalotką i pociągnę 2 x tuszem to są jak z reklamy więc chyba ma racje i zrezygnuje z tego pomysłu zastanawiałam się też żeby sobie jakieś takie sztuczne kupić co się przykleja na imprezę i potem ściąga, ale nigdy sobie tego nie robiłam i nie wiem czy bym dała rade

Bunny, jaśniutko ci wyszło i jak zawsze zawodowo
Kurcze dzisiaj wybieram się do rossmanna po farbę bo ta P01 co robiłam jest do dzisiaj w promocji ale jak wkleiłyście tą palett g8 to chyba jeszcze na nią rzucę okiem, a wiecie jaką ma wode?
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora