Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 15:38   #3338
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Zrobię jutro zdjęcia jak będzie jasno, bo i tak będę robić porządki


Pokaż co zamówiłaś

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------



Woow Ja jestem kochliwa jeżeli chodzi o zapachy, trochę siedziałam w niszy, ale to nie dla mnie 10 to dla mnie naprawdę za mało nie potrafię wybrać kilku ulubionych, może 20 ulubionych bym wybrała, ale 50-60 jest na razie moim celem. Ostatnio mało kupuję, znowu w odlewki poszłam, ale kończę z tym - rzadko który zapach zostaje ze mną na dłużej z odlewek (brałam 99% w ciemno). Nawet testy z próbek już tak nie cieszą jaki kiedyś - dawno już nie brałam udziału w wymiance.
Wolę chomikować zapasy: Shalimar Parfum Initial, Eau de Shalimar, cukrowy Aniołek, J'aime La Perla, starszych wersji Addicta, HP, Black Cashmere, Winter Delice (ale te dwa to już prawie niemożliwe w normalniej cenie )
Och, cukrowego Aniołka to bym małą flaszeczkę przytuliła, ale taką tyci- tyci. Ja kończę z odlewkami, bo czuję różnicę w zapachu X z odlewki i zapachu X z flakonu. Pewnie to ma związek z a) z przepsikiwaniem b) z atomizerem- inaczej rozpyla się i dawkuje perfumy z plastikowego, uniwersalnego rozpylacza w atomku, a inaczej z rozpylacza z oryginalnego flakonu. Chcę już pokończyć moje nie-wishe i cieszyć się ukochanymi zapachami.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a co to za puder
to ten: http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...yzmie/P1810005
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora