Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-04, 16:21   #677
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Aha i jeszcze jedna uwaga dla wszystkich - robienie przymiarki na tle intensywnego koloru jest trochę ryzykowne.
Ja jeszcze dodam z perspektywy laika, że bardzo ważne jest nie tylko oświetlenie (w moim sztucznym świetle w domu moja twarz wiecznie wygląda na czerwoną i żółtą, a jest chłodna i jaśniutka), ale i otoczenie (mam wokół siebie wszystko ciepłe - meble, ściany, żaluzje). Może brzmi to dziwnie, ale naprawdę się sprawdza. Prawdziwą przymiarkę udało mi się zrobić dopiero w wynajmowanym mieszkaniu, które było dość "surowe". Pewnie dla kogoś doświadczonego nie ma to większego znaczenia, ale jeśli robicie to pierwszy raz i w dodatku nie jesteście szczególnie uzdolnieni w tym kierunku warto zwrócić na to uwagę.

I patrzeć sceptycznie na to co mówią bliscy. U mnie na etapie analiz np. mama uparcie twierdziła, że dobrze mi w ciepłym pomarańczowym, ale dopiero po ostatecznym dobraniu kolorów, użyciu kontrastów, wzorów, makijażu itd. przyznała, że jest efekt wow.
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora